Maan’s got talent

Ons team met toch al talentvolle Moonies werd recent weer uitgebreid, en daar zijn we hartstikke trots op. Vers bloed zorgt namelijk voor fijne, frisse inspiratie en nieuwe ideeën. En nog iets gaafs: inmiddels is Maan ook in Dordrecht geland!

Never a dull moment bij Maan!

Voor Moonies - of ze nu één jaar of al 26 jaar bij Maan werken - is dat gesneden koek. Jonge, pas afgestudeerde talenten krijgen de kans zich snel te ontwikkelen. Als voorbeeld noemen we graag onze Luka (nu ruim een jaar aan boord bij Maan), die via allerlei toffe projecten en uitdagende klussen razendsnel is gegroeid (zoals je onder andere leest in dit verhaal). Met inmiddels ‘ouwe rot’ Lennaert (12 jaar bij Maan op de teller) openden we onlangs een vestiging in Dordrecht. Daarover binnenkort meer!

En dat verse bloed?

Veelzijdig designer Vincent is één van onze nieuwe telgen. Nog maar net afgestudeerd aan de opleiding Art, Communication and Design (Fontys) mocht hij vorig jaar zijn werk al presenteren tijdens de Dutch Design Week in Eindhoven. Tweede aanwinst is designer Wilco, dit voorjaar Cum Laude afgestudeerde aan de opleiding Communication & Multimedia Design (Avans Hogeschool). Twee talenten met een brede opleiding in mediavormgeving die ons team versterken en nieuwe skills met zich meebrengen. Ook zeer welkom is vierdejaars stagiaire Laura, die met haar energie zorgt voor positieve reuring in de tent.